TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Violet, Klaus en Sunny Baudelaire zijn drie jonge en slimme kinderen die het verschrikkelijke nieuws te horen krijgen. Hun ouders zijn bij een brand zijn omgekomen.
Alsof dat al niet erg genoeg is, komen ze ook nog eens te wonen bij het gierige familielid graaf Olaf (Jim Carrey). Hij is alleen maar uit op het geld dat de ouders de kinderen hebben nagelaten.
Als de kinderen oud genoeg zijn, mogen ze het geld zelf houden, maar Olaf is niet van plan dat te laten gebeuren. Hij heeft een plan om zich het geld toe te eigenen.
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events is een prachtig vormgegeven familiefilm naar de kinderboeken van Daniel Handler waarin vooral Jim Carrey zich heerlijk uit kan leven.
Jim Carrey speelt de hoofdrol in Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events, maar er doen nog een paar grote namen mee in de film. De Schotse komiek Billy Connolly speelt oom Monty en Meryl Streep is te zien als tante Josephine.
Carrey vond het een eer om met hun samen te werken, vooral van Streep was hij onder de indruk. Zij nam de rol van tante Josephine aan op verzoek van haar dochter, die een groot fan was van de boeken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door