TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze derde Lethal Weapon-film heeft Murtaugh (Danny Glover) nog één week te gaan voordat hij van zijn pensioen kan gaan genieten. Hij hoopt op een rustig weekje, maar dat zit er natuurlijk niet in.
Murtaugh en zijn partner Riggs (Mel Gibson) zijn na een mislukte zaak gedegradeerd tot straatagenten. To zover het slechte nieuws.
Het goede nieuws: Riggs heeft de vrouw van zijn leven gevonden in de meedogenloze agent Lorna Cole (Rene Russo).
Lorna gaat samen met het gevatte politieduo op pad om een grote en gevaarlijke wapensmokkelaar op te sporen. De corrupte ex-agent Jack Travis (Stuart Wilson) blijkt namelijk wapens uit het politiedepot te stelen om ze door te verkopen aan straatbendes.
Dat betekent in Lethal Weapon 3 weer een kleine twee uur bomvol achtervolgingen en explosies met een hoop gevatte opmerkingen en geslaagde grappen.
Lethal Weapon 3 deed het erg goed in de bioscopen. Productiemaatschappij Warner besloot daarom om hoofdrolspeler Mel Gibson, producent Joel Silver en regisseur Richard Donner een presentje te geven: een spiksplinternieuwe Range Rover.
De Warner-bobo's wilden de bolides als verrassing overhandigen tijdens een lunch. Probleempje: Donner nodigde voor die lunch ook Danny Glover, Joe Pesci, Rene Russo en scriptschrijver Jeffrey Boam uit.
Medewerkers van de filmstudio raceten op de bewuste dag heel Los Angeles door op zoek naar nog eens vier zwarte Range Rovers. Na afloop van de lunch kreeg iedereen een nieuwe auto.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’