TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Buitenaards leven houdt de mens al eeuwenlang bezig. Zijn 'we' de enigen in het heelal of is er leven op Mars of andere planeten?
In de scifithriller Life komt er een antwoord op die vraag. De bemanning van het International Space Station haalt aan het begin van de film een ruimtesonde binnen.
Aan boord van die sonde is een bodemmonster van Mars. ISS-bioloog Hugh Derry (Ariyon Bakare) ontdekt iets heel bijzonders in het stukje buitenaardse grond: een eencellig organisme.
Eencellig of niet, dat is gewoon leven op Mars! De bemanning is onder de indruk en ook 'thuis' op aarde is men dolenthousiast.
Met een beetje gepiel in het lab weet Hugh die ene cel zelfs weer tot leven te wekken. Maar of dat nou zo'n goed idee was?
Het wezen, dat de koddige naam Calvin krijgt, groeit als kool. Bovendien is het hyperintelligent én supersterk.
En dan weet het ook nog te ontsnappen. Als dat maar goed afloopt...
Calvin houdt flink huis onder de bemanning van het ISS. Ingenieur Rory Adams (Ryan Reynolds) moet er als eerste aan geloven.
Daarna legt ook een flink aantal van zijn collega's het loodje. Arts David Jordan (Jake Gyllenhaal) is niet bepaald het prototype ruimteheld, maar hij en collega Miranda North (Rebecca Ferguson) houden het in Life wel het langst vol.
Lukt het hen om zich Calvin van het lijf te houden?
Regisseur Daniel Espinosa wilde eigenlijk dat Ryan Reynolds de hoofdrol in Life zou spelen. Omdat Reynolds ook druk bezig was met The Hitman's Bodyguard had hij daar geen tijd voor.
Gelukkig kon hij wel tijd vrijmaken om een kleinere rol te spelen: Reynolds speelt ISS-bemanningslid Rory Adams.
Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind
15:18Kees Boot doet verrassende onthulling over GTST