TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Die Hard is onlosmakelijk verbonden met de naam Bruce Willis. Willis kroop al vijf keer in de huid van agent John McClane, die het steevast moet opnemen tegen gevaarlijke gekken.
Live Free or Die Hard uit 2007 is de vierde film in de reeks. Deze keer hebben terroristen een aantal Amerikaanse overheidscomputers gehackt. Alle sporen lijken naar de jonge hacker Matt (Justin Long) te leiden. Tot John McClane bij hem op de stoep staat om hem een lesje te leren. Dan blijkt dat Matt onschuldig is.
Dat niet alleen: de echte daders zijn ook nog eens zo brutaal geweest om Johns dochter te ontvoeren. Wie John McClane een beetje kent, weet dat dat een slecht idee is. Samen met Matt gaat hij op pad om zijn dochter te bevrijden en de ontvoerders betaald te zetten.
Justin Long speelt de rol van hacker Matt. Het had niet veel gescheeld of Justin Timberlake had die rol gespeeld.
Timberlake is niet het enige (ex-)tienersterretje dat bijna in Live Free or Die Hard te zien was: Britney Spears en Jessica Simpson deden auditie voor de rol van John McClane's dochter Lucy. Die rol ging uiteindelijk naar Mary Elizabeth Winstead.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd
15:23Ook bezuinigingen bij de NOS: deze tv-programma's sneuvelen
14:32Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'