TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Journalist Fred Flarsky (Seth Rogen) is goed in zijn werk, maar hij is ook een onruststoker.
Daarom staan veel mensen raar te kijken als minister en presidentskandidaat Charlotte Field (Charlize Theron) hem aanneemt als haar speechschrijver. Ook haar eigen team vindt het een vreemde keus.
Maar Charlotte is zeker van haar zaak. Ze kent Fred nog uit haar tienerjaren, toen ze soms zijn oppas was.
En de samenwerking werkt: Fred maakt haar speeches echt beter, geeft ze net dat beetje schwung. Bovendien kunnen ze het bijzonder goed vinden samen.
Long Shot is niet alleen een film over de vruchtbare samenwerking van twee oude bekenden, het is vooral een romantische komedie waarin twee ogenschijnlijk heel verschillende personen elkaar vinden.
Hoewel de film aan de lange kant is, en de humor soms wat plat, blijft hij fijn om naar te kijken. Dat komt bijna volledig op het conto van hoofdrolspelers Theron en Rogen.
Charlize Theron en Seth Rogen spelen de hoofdrollen in Long Shot. In bijrollen komt ook nog een aantal bekende namen voorbij.
Bob 'Better call Saul' Odenkirk speelt de zittende president. Andy Serkis (vooral bekend als Gollum in The Lord od the Rings) speelt mediamagnaat Parker Wembley.
Seth Rogen vertelde dat Serkis meteen nadat hij hem de rol had aangeboden allerlei ideeën had over hoe zijn personage eruit moest zien. "Wij zeiden nog: wat bedoel je? We hadden eigenlijk bedacht dat hij behoorlijk op Andy Serkis zou lijken?" De Britse acteur had volgens Rogen andere plannen.
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?