TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1989 was de komedie Look Who's Talking een grote hit. Een jaar later verscheen dit vervolg.
Allemaal leuk, zo’n hardop denkende baby, maar in een vervolg moet je wel met iets nieuws komen. Als het even kan met iets leukers. En wat is er nou leuker dan een pratende baby? Juist: twee pratende baby’s!
In Look Who’s Talking Too komt er dan ook een tweede pratende baby. Een zusje voor Mikey.
Bruce Willis spreekt nog steeds de stem van Mikey in. Roseanne Barr zorgt ervoor dat we ook de gedachten van zijn pasgeboren zusje Julie kunnen horen.
Na twee films was de kous voor de makers van Look Who’s Talking Too nog niet af. In 1993 verscheen er een derde deel: Look Who’s Talking Now. Mikey en Julie zijn in die film oud genoeg om echt te kunnen praten, dus het gebabbel moet ergens anders vandaan komen.
Na pratende baby’s zijn pratende huisdieren een ‘logische’ vervolgstap. Danny DeVito en Diane Keaton verwoorden de gedachten van vuilnisbakhond Rocks en poedel Daphne.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo