TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1989 was de komedie Look Who's Talking een grote hit. Een jaar later verscheen dit vervolg.
Allemaal leuk, zo’n hardop denkende baby, maar in een vervolg moet je wel met iets nieuws komen. Als het even kan met iets leukers.
En wat is er nou leuker dan een pratende baby? Juist: twee pratende baby’s!
In Look Who’s Talking Too komt er dan ook een tweede pratende baby. Een zusje voor Mikey.
Bruce Willis spreekt nog steeds de stem van Mikey in. Roseanne Barr zorgt ervoor dat we ook de gedachten van zijn pasgeboren zusje Julie kunnen horen.
Na twee films was de kous voor de makers van Look Who’s Talking Too nog niet af. In 1993 verscheen er een derde deel: Look Who’s Talking Now.
Mikey en Julie zijn in die film oud genoeg om echt te kunnen praten, dus het gebabbel moet ergens anders vandaan komen.
Na pratende baby’s zijn pratende huisdieren een ‘logische’ vervolgstap. Danny DeVito en Diane Keaton verwoorden de gedachten van vuilnisbakhond Rocks en poedel Daphne.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker