TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jamie is een verkoper, en een goede. Als hij zijn baan bij een elektronicazaak kwijtraakt, stapt hij doodleuk over naar een medicijnengigant.
Want of hij nou pijnstillers of stereo's aan de man moet brengen, dat maakt hem niet uit. Verkopen is verkopen.
In zijn nieuwe baan doet Jamie het dan ook goed. Als erectiepil Viagra op de markt komt, groeit hij uit tot een absolute topverkoper.
Tijdens een van zijn artsenbezoekjes gebeurt er iets bijzonders. Jamie ontmoet Maggie (Anne Hathaway).
Ze is mooi, slim en vrijgevochten. Precies het type waar hij op valt.
Maar er is in Love & Other Drugs wel een probleem: Maggie heeft een vroege vorm van de ziekte van Parkinson. Wat voor invloed heeft dat op hun prille liefde?
Tijdens de promotietour van Love & Other Drugs moesten hoofdrolspelers Anne Hathaway en Jake Gyllenhaal eindeloos vertellen over de seksscènes. Daar zijn er in deze film namelijk nogal wat van te zien.
“Dit zijn mensen die geen probleem hebben met hun kleren uittrekken. Ze zijn alleen wel doodsbang om hun kwetsbaarheid te tonen, om emotioneel naakt te gaan”, vertelde Hathaway in een interview met Vogue.
Ze moest zich dan ook helemaal overgeven voor de rol. Dat viel haar zwaar. “Ik was een wrak van start tot einde. Ik denk dat ik iedere dag heb gehuild. Ik moest veel meer op de mensen om me heen leunen dan ik gewend ben. Ik stortte helemaal in.”
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted