TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jamie is een verkoper, en een goede. Als hij zijn baan bij een elektronicazaak kwijtraakt, stapt hij doodleuk over naar een medicijnengigant.
Want of hij nou pijnstillers of stereo's aan de man moet brengen, dat maakt hem niet uit. Verkopen is verkopen.
In zijn nieuwe baan doet Jamie het dan ook goed. Als erectiepil Viagra op de markt komt, groeit hij uit tot een absolute topverkoper.
Tijdens een van zijn artsenbezoekjes gebeurt er iets bijzonders. Jamie ontmoet Maggie (Anne Hathaway).
Ze is mooi, slim en vrijgevochten. Precies het type waar hij op valt.
Maar er is in Love & Other Drugs wel een probleem: Maggie heeft een vroege vorm van de ziekte van Parkinson. Wat voor invloed heeft dat op hun prille liefde?
Tijdens de promotietour van Love & Other Drugs moesten hoofdrolspelers Anne Hathaway en Jake Gyllenhaal eindeloos vertellen over de seksscènes. Daar zijn er in deze film namelijk nogal wat van te zien.
“Dit zijn mensen die geen probleem hebben met hun kleren uittrekken. Ze zijn alleen wel doodsbang om hun kwetsbaarheid te tonen, om emotioneel naakt te gaan”, vertelde Hathaway in een interview met Vogue.
Ze moest zich dan ook helemaal overgeven voor de rol. Dat viel haar zwaar. “Ik was een wrak van start tot einde. Ik denk dat ik iedere dag heb gehuild. Ik moest veel meer op de mensen om me heen leunen dan ik gewend ben. Ik stortte helemaal in.”
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer