TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee aanstaande moeders ontmoeten elkaar op de kraamafdeling van een ziekenhuis waar ze beiden bevallen van hun eerste kind.
Fotograaf Janis (Penélope Cruz) en tiener Ana (Milena Smit) hebben totaal verschillende levens, maar zijn beiden alleenstaande moeders van hun babymeisjes. Als door omstandigheden hun paden elkaar opnieuw kruisen, blijkt dat ze door het lot verbonden zijn. Terwijl Ana zich aan haar familie probeert te ontworstelen, duikt Janis juist in de pijnlijke geschiedenis van de hare.
Zoals vaker laat regisseur Pedro Almodóvar zijn verhaal draaien om vrouwen en castte hij Penélope Cruz voor de hoofdrol. Ook besteedt hij aandacht aan een karakteristiek en kleurrijk productieontwerp. Naast het bewogen verhaal van de moeders en hun dochters, schijnt hij zijn licht op een pijnlijke Spaanse geschiedenis.
Madres paralelas is de achtste samenwerking tussen regisseur Pedro Almodóvar en actrice Penélope Cruz. In de film Los abrazos rotos uit 2009 is al een poster voor Madres paralelas te zien. Dat is toch wel opmerkelijk, twaalf jaar voor de film uitkwam. De verklaring is vrij simpel: Almodóvar schreef toen al aan het script voor de film en besloot er een poster voor te maken.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden