TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jennifer Lopez speelt de hoofdrol in de romantische komedie Maid in Manhattan. Haar personage Marisa is, net als ‘Jenny from the block’ zelf, van bescheiden komaf.
Sterker nog, alleenstaande moeder Marisa heeft geen cent te makken. Ze woont in de Bronx en werkt als kamermeisje in een chic hotel in Manhattan. Met haar salarisje kan ze de eindjes net aan elkaar knopen.
In het hotel komt Marisa de invloedrijke politicus Christopher Marshall (Ralph Fiennes) tegen. Omdat ze op dat moment haar werkkleding niet aan heeft, denkt hij dat Marisa net als hij een hotelgast is.
Chris is onder de indruk van Marisa en zij ziet hem ook wel zitten. Terwijl de vlinders door haar buik fladderen, maakt Marisa zich ook zorgen.
Wat als Chris ontdekt dat ze geen rijke hotelgast is? Kiest hij dan toch voor haar of verkiest hij geld en aanzien boven de liefde?
Scenarioschrijver John Hughes heeft het liefdesverhaal in Maid in Manhattan niet uit zijn duim gezogen. Hij liet zich inspireren door het verhaal van Steven C. Rockefeller en Anne-Marie Rasmussen.
Hij was de zoon van de gouverneur van New York, zij werkte als kamermeisje in een van de hotels die de familie Rockefeller bezat. Het koppel trouwde in 1959.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'