TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick Cassidy (Sam Worthington) ziet het leven niet meer zitten. Hij gaat een einde aan zijn leven maken. Dat gaat hij doen door vanaf de 21e verdieping van een hotel middenin Manhattan naar beneden te springen.
Daar staat hij dan, op een smal richeltje tientallen meters boven het New Yorkse asfalt. Zo'n Man on a Ledge trekt behoorlijk wat bekijks. Beneden op straat staan hele hordes ramptoeristen te kijken. Hun smartphones in de aanslag, klaar om Nicks val te filmen. Zij zijn niet de enige mensen die Nick nauwlettend in de gaten houden.
Een speciaal team van de New Yorkse politie probeert hem van gedachten te doen veranderen. Psycholoog Lydia Mercer (Elizabeth Banks) probeert Nick veilig naar beneden te praten. Consternatie alom dus, maar staat Nick daar wel omdat hij zelfmoord wil plegen?
Sam Worthington (bekend van Avatar) wilde de rol van Nick in Man on a Ledge graag spelen. Ieder zijn ding. Voor de opnames moest de Australische acteur vaak en lang op een smal richeltje in Manhattan staan, ruim zestig meter boven straatniveau. Best pittig voor iemand die hoogtevrees heeft.
Gelukkig zat Worthington wel goed vast in een veiligheidsharnas. De kabels van dat harnas werden in de montage van de film weggepoetst.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit