TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sue (Jennifer Aniston) is vertegenwoordiger. Ze reist het hele land door om kunst te verkopen.
Dat betekent dat ze vaker in hotels en motels slaapt dan in haar eigen bed. In Management belandt ze weer eens in zo'n motel. Het is er een als alle andere. Een beetje morsig, maar niet té. Sue kan prima de avond in haar eentje in haar kamer doorbrengen.
Maar dit motel heeft ook een manager. Dat is Mike (Steve Zahn), de wat onhandige zoon van de eigenaren. Als hij Sue ziet is hij meteen weg van haar. Hij is zelfs zo onder de indruk dat hij haar achterna reist om te proberen haar voor zich te winnen.
Voor Jennifer Aniston is Management niet haar eerste samenwerking met Steve Zahn. In 1995 had Zahn een gastrolletje in een aflevering van Friends.
In The one with Phoebe's husband speelt hij Duncan, een homoseksuele Canadese kunstschaatser die ooit met Phoebe is getrouwd omdat hij een verblijfsvergunning nodig had.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP