TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die hoop is nog altijd levend, zo doet ze uit de doeken in de bijlage Zomer van De Telegraaf. "Wel met mij in de hoofdrol, natuurlijk!", zo zegt ze.
Marlijn staat in het vraaggesprek stil bij het feit dat ze ineens bekend werd door Danni Lowinski. "Ik ben nergens zo dankbaar voor als voor Danni Lowinski. Ik was volstrekt onbekend en ben door Danni op de kaart gezet", aldus de actrice.
Haar optreden in de serie op SBS 6 opende direct deuren. "Het was de allergrootste kans en nadat het een succes was geworden, kon ik kiezen uit de aanbiedingen. Dat is een luxe." Overigens is het niet zo dat Marlijn nu helemaal is binnengelopen met haar acteerwerk. Kan ze er wel van rondkomen? "Ten tijde van Danni natuurlijk wel; de hoofdrol in een goedlopende serie. Maar Nederland is te klein en de budgetten zijn te laag."
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'