TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die hoop is nog altijd levend, zo doet ze uit de doeken in de bijlage Zomer van De Telegraaf. "Wel met mij in de hoofdrol, natuurlijk!", zo zegt ze.
Marlijn staat in het vraaggesprek stil bij het feit dat ze ineens bekend werd door Danni Lowinski. "Ik ben nergens zo dankbaar voor als voor Danni Lowinski. Ik was volstrekt onbekend en ben door Danni op de kaart gezet", aldus de actrice.
Haar optreden in de serie op SBS 6 opende direct deuren. "Het was de allergrootste kans en nadat het een succes was geworden, kon ik kiezen uit de aanbiedingen. Dat is een luxe." Overigens is het niet zo dat Marlijn nu helemaal is binnengelopen met haar acteerwerk. Kan ze er wel van rondkomen? "Ten tijde van Danni natuurlijk wel; de hoofdrol in een goedlopende serie. Maar Nederland is te klein en de budgetten zijn te laag."
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het