TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die hoop is nog altijd levend, zo doet ze uit de doeken in de bijlage Zomer van De Telegraaf. "Wel met mij in de hoofdrol, natuurlijk!", zo zegt ze.
Marlijn staat in het vraaggesprek stil bij het feit dat ze ineens bekend werd door Danni Lowinski. "Ik ben nergens zo dankbaar voor als voor Danni Lowinski. Ik was volstrekt onbekend en ben door Danni op de kaart gezet", aldus de actrice.
Haar optreden in de serie op SBS 6 opende direct deuren. "Het was de allergrootste kans en nadat het een succes was geworden, kon ik kiezen uit de aanbiedingen. Dat is een luxe." Overigens is het niet zo dat Marlijn nu helemaal is binnengelopen met haar acteerwerk. Kan ze er wel van rondkomen? "Ten tijde van Danni natuurlijk wel; de hoofdrol in een goedlopende serie. Maar Nederland is te klein en de budgetten zijn te laag."
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse