TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die hoop is nog altijd levend, zo doet ze uit de doeken in de bijlage Zomer van De Telegraaf. "Wel met mij in de hoofdrol, natuurlijk!", zo zegt ze.
Marlijn staat in het vraaggesprek stil bij het feit dat ze ineens bekend werd door Danni Lowinski. "Ik ben nergens zo dankbaar voor als voor Danni Lowinski. Ik was volstrekt onbekend en ben door Danni op de kaart gezet", aldus de actrice.
Haar optreden in de serie op SBS 6 opende direct deuren. "Het was de allergrootste kans en nadat het een succes was geworden, kon ik kiezen uit de aanbiedingen. Dat is een luxe." Overigens is het niet zo dat Marlijn nu helemaal is binnengelopen met haar acteerwerk. Kan ze er wel van rondkomen? "Ten tijde van Danni natuurlijk wel; de hoofdrol in een goedlopende serie. Maar Nederland is te klein en de budgetten zijn te laag."
Kaartverkoop gestart voor nieuw seizoen Dit was het nieuws
14:52Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland