TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zelfs die medicijnen kunnen Roy niet helpen zijn tics onder controle te houden als hij zijn dochter Angela (Alison Lohman) voor het eerst ontmoet. Dat hij niet lang voor de ontmoeting niet eens wist dat hij een dochter had, helpt natuurlijk ook niet mee.
In Matchstick Men vertelt regisseur Ridley Scott (Gladiator, Alien, Blade Runner, The Martian) eigenlijk drie verhalen in één:
- Het verhaal van oplichters Roy en Frank die een grote slag proberen te slaan;
- Het verhaal van Roy die worstelt met zijn psychische problemen;
- Het verhaal van Roy die ontdekt dat hij een puberdochter heeft.
En dat is nog niet alles. De vijftienjarige Angela ontwikkelt ook nog eens een fascinatie voor Roys oplichtingspraktijken. Lukt het Roy om in turbulente tijden zijn leven op de rails te houden?
Voor haar audities voor de rol van Angela kleedde en gedroeg Alison Lohman zich als een meisje van veertien. Ze was zo overtuigend dat Ridley Scott dacht dat ze ook echt veertien was. Pas toen Lohman hem haar echte leeftijd vertelde wist de regisseur dat de actrice al 23 was.
Matchstick Men is een verfilming van de gelijknamige roman van Eric Garcia.
Partnerbijdrage
Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland
08:45Video: Kees Tol vertelt over het nieuwe VTWonen-seizoen
07:50De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear