TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Max Payne (Mark Wahlberg) werkt op de afdeling cold cases van de politie van New York. Zijn vrouw Michelle (Marianthi Evans) en zijn kind werden drie jaar geleden vermoord en sindsdien is hij niet meer de oude.
Payne duikt in de duistere Russische onderwereld, waar hij de opdrachtgever van de moorden hoopt te vinden. Tussen alle actie is er een wat vreemde bijrol voor de drug valkyr.
Deze drug eist het leven van ene Natasha (Olga Kurylenko), de zus van de Russische crimineel Mona Sax (Mila Kunis). Mona is nu ook uit op wraak.
Zij en Max besluiten de handen ineen te slaan en samen op zoek te gaan naar de verantwoordelijken. Wat volgt is een hoop geschreeuw en geknal.
Mark Wahlberg had de Max Payne-games nooit gespeeld. De acteur vertelde dat hij niet verslaafd wilde raken aan de game. Bovendien vond hij dat het script hem genoeg aanknopingspunten gaf over hoe hij Max wilde spelen.
Of dat klopte? Niet helemaal: Max Payne flopte genadeloos. Gamestudio 3D-Realms was ook niet te spreken over de verfilming van hun werk.
Max Payne is op zaterdag 21 februari 2026 om 21:00 uur te zien op STAR Channel.
Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)