TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De ouders van Cady (Linday Lohan) zijn allebei bioloog. Daarom heeft het gezin vijftien jaar lang in Afrika gewoond. Nu verhuizen ze voor het eerst in Cady's leven naar Amerika.
Dat betekent ook dat Cady voor het eerst in haar leven naar een Amerikaanse middelbare school gaat. Dat valt haar in Mean Girls behoorlijk zwaar. Zo'n highschool blijkt een heuse jungle, misschien nog wel gevaarlijker dan de echte Afrikaanse jungle waar Cady wel de weg weet. Toch vindt Cady als snel aansluiting bij het groepje populaire meiden: de Plastics.
Regina (Rachel McAdams) het 'alfavrouwtje' van de Plastics, is geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Dat blijkt eens te meer als Cady verliefd wordt op Regina's ex-vriendje Aaron (Jonathan Bennett).
Eigenlijk wilde Mean Girls-regisseur Mark Waters dat Lindsay Lohan de gemene Regina zou spelen. Toen ze eenmaal gecast was, koos Lindsay toch voor de rol van Cady. Ze wilde niet dat haar fans zouden denken dat ze in het echt ook zo gemeen was als haar personage.
Rachel McAdams kreeg de rol van Regina. Volgens een van de producenten was dat omdat 'alleen lieve meisjes zo goed gemene meisjes kunnen spelen'.
Mean Girls is op vrijdag 2 mei 2025 om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis