TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de drie Despicable Me’s en spin-off The Minions gaan we terug in de tijd, naar de swingende jaren 70, toen Gru een elfjarig jochie was.
Hij wilde geen brandweerman worden of dierenarts, maar superschurk. Net als de Vicious 6. Als Gru verstrikt raakt in een onderlinge strijd tussen deze slechteriken, proberen Gru’s toegewijde, maar niet altijd even slimme gele hulpjes hun ‘leider’ te redden. Dat loopt regelmatig in de soep in Minions: The Rise of Gru.
Nu het fenomeen van Minions al zeer bekend is, blijkt er weinig vernieuwends voorbij te komen in dit drukke avontuur.
Maar daar zullen kinderen weinig last van hebben: de vreemde streken van de gele jongens zullen voor hen, ook gezien de populariteit van de Minions-merchandise, al snel een succes zijn.
Natuurlijk heeft Minions: The Rise of Gru net als de vorige delen een indrukwekkende stemmencast. Naast Steve Carrell als Gru zijn ook onder andere Michelle Yeoh, Julie Andrews, Jean Claude Van Damme, Dolph Lundgren en Alan Arkin in de film te horen. Voor Arkin was het zijn laatste rol voor zijn overlijden in 2023.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij