TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Miss Bala is de Amerikaanse remake van de Mexicaanse, Spaanstalige gelijknamige film uit 2011.
Een tikje vreemd is dat wel, want ook deze film speelt zich af in Mexico, maar dan dus met Engelstalige Mexicanen. Los daarvan is het een spannende, geslaagde film geworden.
Gloria (Gina Rodriquez) is een Amerikaans-Mexicaanse jonge vrouw die als visagist in de modewereld werkt. Wanneer ze haar vriendin in het notoir criminele grensstadje Tijuana opzoekt, komen zij en haar vriendin al snel in een heftig vuurgevecht terecht. Gloria overleeft het, maar haar vriendin verdwijnt.
Wanneer Gloria naar haar op zoek gaat, raakt ze verstrikt in de vuurlinie tussen keiharde criminelen en corrupte politieagenten, die allemaal iets van haar willen. Gloria speelt noodgedwongen het spel mee, in de hoop haar vriendin vrij te krijgen.
Ondertussen ontdekt Gloria dat ze veel krachtiger is dan ze dacht.
Hoofdrolspeelster Gina Rodriquez en regisseur Catherine Hardwicke vonden het bij het maken van de Miss Bala heel belangrijk dat Gloria niet machteloos afwacht wat haar lot is. Dat was het belangrijkste element dat ze wilde veranderen ten opzichte van de Mexicaanse versie: ze vonden het hoofdpersonage in die film veel te passief.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'