TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Miss Bala is de Amerikaanse remake van de Mexicaanse, Spaanstalige gelijknamige film uit 2011.
Een tikje vreemd is dat wel, want ook deze film speelt zich af in Mexico, maar dan dus met Engelstalige Mexicanen. Los daarvan is het een spannende, geslaagde film geworden.
Gloria (Gina Rodriquez) is een Amerikaans-Mexicaanse jonge vrouw die als visagist in de modewereld werkt. Wanneer ze haar vriendin in het notoir criminele grensstadje Tijuana opzoekt, komen zij en haar vriendin al snel in een heftig vuurgevecht terecht. Gloria overleeft het, maar haar vriendin verdwijnt.
Wanneer Gloria naar haar op zoek gaat, raakt ze verstrikt in de vuurlinie tussen keiharde criminelen en corrupte politieagenten, die allemaal iets van haar willen. Gloria speelt noodgedwongen het spel mee, in de hoop haar vriendin vrij te krijgen.
Ondertussen ontdekt Gloria dat ze veel krachtiger is dan ze dacht.
Hoofdrolspeelster Gina Rodriquez en regisseur Catherine Hardwicke vonden het bij het maken van de Miss Bala heel belangrijk dat Gloria niet machteloos afwacht wat haar lot is. Dat was het belangrijkste element dat ze wilde veranderen ten opzichte van de Mexicaanse versie: ze vonden het hoofdpersonage in die film veel te passief.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje