TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Professioneel pokeraar Gerry (Ben Mendelsohn) is gokverslaafd. Een gokverslaving is niet per se een probleem. Zolang je blijft winnen, is er eigenlijk niet zo veel aan de hand. Daar loopt het spaak bij pokeraar Gerry: hij verliest de laatste tijd veel. Te veel.
Dan ontmoet Gerry collega-gokker Curtis (Ryan Reynolds) ontmoet. Gerry denkt dat Curtis hem geluk brengt, dus haalt hij hem over om samen al gokkend het land door te trekken, onderweg naar een pokertoernooi.
Mississippi Grind is een vrij conventionele roadmovie. Het centrale punt in de film is de vriendschap tussen Curtis en Gerry en de manier waarop die zich ontwikkelt.
Het is verfrissend dat regisseurs Anna Boden en Ryan Fleck Reynolds als ‘wijzere grote broer’ castten en de zeven jaar oudere Mendelsohn de rol van de jonge hond gaven, het ongeleide projectiel. Beide acteurs zijn in hun element.
Op dit moment is Ryan Reynolds één van de meest gevraagde acteurs in Hollywood. Met een leeftijd van 46 jaar is hij al in ruim honderd producties te zien geweest. Onder zijn fans is zijn rol als Deadpool een absolute favoriet. Nu worden de fans van Reynolds en Deadpool op hun wenken bediend: in 2023 wordt deel 3 verwacht.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
