TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tv-producent Becky (Rachel McAdams) gaat aan de slag bij het matig bekeken ochtendprogramma DayBreak. Ze maakt het haar persoonlijke missie de kijkcijfers op te krikken.
Haar eerste daad: ze neemt nieuwslezer Mike Pomeroy (Harrison Ford) aan. Hij is een journalist van de oude stempel en heeft een broertje dood aan luchtige nieuwsitems; precies het nieuws dat hij nu elke ochtend moet voorlezen.
Mike heeft het dan ook al snel aan de stok met copresentator Colleen Peck (Diane Keaton). Becky moet ervoor zorgen dat de twee ondanks hun verschillen gaan samenwerken, terwijl ze tussen de bedrijven door ook nog eens verliefd wordt op haar collega Adam (Patrick Wilson).
Morning Glory is een luchtige, vermakelijke komedie waarin de acteurs het zichtbaar naar hun zin hebben.
Rachel McAdams had eerst geen trek in de rol van Becky. Ze dacht dat ze niet geschikt was voor een hoofdrol in een comedy.
Na een paar etentjes wist regisseur Roger Michell haar over te halen.
Er spelen in Morning Glory een paar mensen die ervaring hebben in de televisiewereld: Don Roy King en Robert Caminiti spelen de regisseur en regieassistent van DayBreak. In het dagelijks leven zijn ze ook regisseur en assistent, maar dan bij Saturday Night Live.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight