TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Popper (Jim Carrey) is een succesvolle zakenman met een strak geregeld leven. Zijn vader heeft hij nooit echt gekend.
Pa Popper was te druk met zijn ontdekkingsreizen om zich om zijn kroost te bekommeren. Wat dat betreft heeft Thomas een aardje naar zijn vaartje: ook hij werkt zo hard dat hij zijn kinderen nauwelijks ziet opgroeien.
Eén simpel pakketje gooit in Mr. Popper's Penguins Thomas' hele leven om. Het is een cadeau van zijn vader.
Als hij de doos opendoet, komt er ineens een levende pinguïn uit. Maar Thomas wíl helemaal geen pinguïn in zijn smetteloze appartement.
Het lukt hem alleen niet het beest kwijt te raken. Sterker nog: door omstandigheden waggelen binnen de kortste keren zes exemplaren door zijn huis!
Mr. Popper's Penguins is een verfilming van een kinderboek uit 1938. Jim Carrey wilde de hoofdrol in deze film graag spelen.
Het leek hem ontzettend leuk om een scène op te nemen waarin hij met pinguïns danst. Dick Van Dyke, van wie Carrey een groot bewonderaar is, danste in de klassieker Mary Poppins ook met pinguïns.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde