TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet zo lang geleden werkte Hank (Steve Zahn) bij de politie. Die baan is hij nu kwijt.
Daarom gaat Hank aan de slag in de beveiliging. Als hij ziet wie zijn nieuwe collega is, draait hij meteen helemaal door.
Dat is namelijk Earl (Martin Lawrence). Earl is niet alleen een kneus die van de politieacademie getrapt is, hij is ook de reden dat Hank niet meer bij de politie werkt.
Of ze ooit goede collega's zullen worden? Heet lijkt er in National Security niet op.
En toch zullen de kersverse beveiligers moeten samenwerken. Aan een pittige klus ook nog: Earl en Hank moeten samen een drugsbende oprollen.
Voor zijn rol in National Security keek Steve Zahn goed hoe echte politieagenten zich gedroegen. Hij paste zijn eigen kapsel en lichaamstaal daar op aan.
Dat lukte blijkbaar vrij goed. Toen Zahn en avondje met zijn broer de kroeg in ging, zag hij dat mensen die bij hen in de buurt zaten een stukje verderop gingen zitten.
"Ze denken dat je een smeris bent!" merkte broer Zahn op.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?