TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een succesvolle reeks korte sketches besloten de New Kids een film te maken. In New Kids turbo raken vrienden Richard, Gerrie, Rikkert, Robbie en Barrie door de economische crisis hun baan kwijt. Ze brengen hun werkloze dagen door met stelen, vloeken en bier drinken. Heel veel bier drinken.
Het kan nog veel erger: ook de uitkeringen van de aso's uit Maaskantje worden stopgezet. Uit protest besluiten de vrienden dan maar gewoon nergens meer voor te betalen.
Dat bevalt de jongens prima in New Kids turbo. Geen huur, gratis bier, broodjes bapao en ander snackbarvoer. Wat wil je nog meer?
De plaatselijke politie is minder gecharmeerd van de actie van de New Kids, maar kan niet veel uitrichten. De minister wil ver gaan om het vijftal weer in het gareel te krijgen.
Als de rest van Nederland doorkrijgt dat je nergens voor hoeft te betalen, wordt het natuurlijk een chaos. Hij stuurt het leger naar Maaskantje om de New Kids een lesje te leren.
New Kids turbo zit vol gastoptredens van BN'ers en – vooral – BB'ers: bekende Brabanders. Cabaretiers Hans Teeuwen en Theo Maassen hebben een klein rolletje. Net als acteur Frank Lammers, kickbokskampioen Peter 'The Lumberjack' Aerts en onehitwonder Jody 'Que si, que no' Bernal.
De Nederlandse bioscoopbezoeker smulde ervan: er kwamen ruim een miljoen mensen naar New Kids turbo. Reden genoeg voor de mannen om een vervolg te maken: New Kids nitro.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1