TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is druk in het huis waar tienermeisje Eva (Beatrice Hillen) opgroeit.
Eva woont namelijk samen met drie andere vrouwen in een huis in Den Haag. Haar moeder Judith (Susan Visser) is een van die drie.
De andere twee? Dat zijn Eva's zus Anna (Anna Raadsveld) en haar tante Barbara (Anna Drijver).
Omdat de dames allemaal een andere leeftijd hebben, komen er nogal wat verschillende liefdesperikelen voorbij in Smoorverliefd.
Van de eerste verliefdheid van Eva, tot het gebroken hart van Judith. En van een kinderwens tot onverwoestbare moederliefde.
Naast de al genoemde dames zie je in deze romcom nog een flink aantal bekende koppen. Zo komen acteurs als Pierre Bokma, Johnny de Mol, Manuel Broekman en Tarikh Janssen voorbij.
Smoorverliefd is een remake van de gelijknamige Vlaamse film uit 2010. Hilde Van Mieghem zat bij allebei de versies op de regisseursstoel.
De Nederlandse versie lokte in 2013 ruim 200 duizend mensen naar de bioscoop.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale