TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
FBI-agenten Joe Merriwether (Jeffrey Dean Morgan) en Katherine Cowles (Abbie Cornish) onderzoeken een reeks moorden. Alle slachtoffers zijn overleden aan een steek in hun achterhoofd.
Ze hebben alleen geen goede aanknopingspunten. Ze vinden geen sporen en getuigen zijn er ook al niet. Daarom besluit Merriwether in Solace de hulp van zijn vriend John Clancy (Anthony Hopkins) te vragen.
Hij is een paranormaal begaafde psycholoog. In eerste instantie ziet Clancy het niet zitten om betrokken te raken bij de zaak.
Dat verandert als Cowles ontmoet. Hij krijgt een visioen over haar toekomst en besluit te helpen.
Cowles is zelf sceptisch over Clancy. Toch proberen ze samen de seriemoordenaar te vinden.
Het was oorspronkelijk de bedoeling dat deze film een vervolg zou worden op David Finchers Se7en. De film zou Ei8ht gaan heten.
De hoofdpersoon zou rechercheur William Somerset (Morgan Freeman) uit Se7en zijn, die paranormale krachten had ontwikkeld. Alleen vond Fincher het idee maar niks, dus ging dat idee de prullenbak in en werd er een losstaande film van gemaakt.
Fincher heeft waarschijnlijk de juiste inschatting gemaakt want Solace werd slecht ontvangen door recensenten.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur