TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het museum waar nachtwaker Larry (Ben Stiller) werkt heeft een nieuwe tentoonstelling. Larry moet ervoor zorgen dat die tentoonstelling ook 's nachts goed loopt.
De museumstukken in de tentoonstelling behoren tot leven te komen. Daar zorgt de magische Tablet van Ahkmenrah voor. Tenminste, dat is de bedoeling. Larry merkt in Night at the Museum: Secret of the Tomb dat de magie van de Tablet bijna uitgewerkt is.
Als de magie helemaal op is, komen de museumstukken niet meer tot leven. Dat betekent dat al Larry's vrienden uit de eerste twee Night at the Museum-films weer gewoon levenloze poppen zullen worden. Om dat te voorkomen, moet Larry naar het British Museum in Londen. Daar bevindt zich een farao die hem en zijn vrienden kan helpen.
Larry gaat niet alleen naar Londen. Hij krijgt gezelschap van een aantal historische figuren. Types als Ahkmenrah (Rami Malek), Teddy Roosevelt (Robin Williams), Octavius (Steve Coogan) en Jedediah (Owen Wilson) reizen met nachtwaker Larry mee.
Night at the Museum: Secret of the Tomb is de laatste film waarin Robin Williams te zien is. De acteur maakte een paar maanden voor de première een eind aan zijn leven.
Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op