TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In zijn jacht op een serieverkrachter ontmoet agent Marshall (Henry Cavill) twee mensen die het recht in eigen hand hebben genomen: ex-rechter Cooper (Ben Kingsley) en zijn partner Lara (Eliana Jones).
Marshall pakt een verdachte op, maar die is geestelijk gehandicapt. Hij moet wel onschuldig zijn. Psycholoog Rachel (Alexandra Daddario) moet uitzoeken of dat klopt. Ondertussen gaat Marshall verder op zoek naar de echte dader. Het brengt hem van de ene naar de andere benarde situatie.
Met zijn 78 jaar is Ben Kingsley voorlopig nog niet klaar met acteren. Met een kleine 150 rollen, is hij een van meest ervaren acteurs binnen de filmwereld. Zijn bekendste rol is nog steeds die van Ghandi in de gelijknamige film.
Hiervoor won hij een Oscar en daarnaast is hij nog eens drie keer genomineerd voor een Oscar. Voor de komende twee jaar zal Kingsley in nog zo'n tien producties te zien zijn.
In een interview met Kinsley wordt duidelijk dat acteren voor hem onontkoombaar was. Kinsley: "Ik weet nog goed dat ik me als kind van zes of zeven inbeeldde dat een onzichtbare filmploeg me overal en altijd volgde."
Night Hunter is op dinsdag 12 november 2024 om 23:00 uur te zien op RTL 7.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
