TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Nobody speelt Bob Odenkirk (Better Call Saul) een totaal ander personage dan we van hem gewend zijn en dat valt niet tegen.
Hij vertolkt Hutch Mansell, een onopvallende man die makkelijk over zich heen laat lopen. Zelfs als er ingebroken wordt in zijn huis grijpt hij niet in, terwijl hij daar de perfecte kans voor had. Zijn zoon Blake is teleurgesteld in hem en iedereen ziet hem als een lafaard, maar toch doet hij niks om het tegendeel te bewijzen.
Pas als zijn jonge dochter de volgende avond vertelt dat de dieven haar armbandje hebben meegenomen, onderneemt hij actie. Hij gaat op pad om het armbandje terug te krijgen. Al snel blijkt in Nobody dat iedereen Hutch onderschat heeft. Hij kan een behoorlijk potje knokken en lijkt ook een duister verleden te hebben.
Het idee voor Nobody kwam van Bob Odenkirk zelf. Hij heeft een inbraak in zijn huis meegemaakt en de dieven in zijn kelder opgesloten. Het frustreerde hem hoe de politie met de situatie omging, waardoor hij er over nadacht hoe hij de situatie in eigen handen had kunnen nemen als hij meer badass zou zijn.
Voor Nobody werd hij behoorlijk badass: hij trainde twee jaar hard en deed bijna alle stunts zelf.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene