TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Forrest Taft (Steven Seagal) is een man met veel talenten. Hij kan een aardig potje knokken én hij heeft hart voor het milieu.
Zijn handigheid met vuisten en vuurwapens komen in On Deadly Ground goed van pas bij het beschermen van de aarde.
Forrest werkt in Alaska bij een grote oliemaatschappij. CEO Michael Jennings (Michael Caine) neemt het niet zo nauw met de milieuvoorschriften.
Moet je net Forrest hebben: die pikt dat natuurlijk niet. Hij gaat ervoor zorgen dat Jennings zich voortaan netjes aan de regels houdt.
Taft is een man van ‘wie niet horen wil moet maar voelen’. Er staat Jennings dus nogal wat te wachten.
Steven Seagal speelt de hoofdrol in On Deadly Ground. Maar dat is niet alles: de spierbonk met de paardenstaart zat ook op de regisseursstoel én hij produceerde de film.
Hij had grootse plannen voor het einde. Seagal wilde de film afsluiten met een boodschap over het milieu die maar liefst veertig minuten duurde.
Daar had niet iedereen het geduld voor. Bij testscreenings liet het publiek duidelijk merken dat dat veel te lang was.
Seagal knipte de scène terug tot zeven minuten. Hij regisseerde daarna nooit meer een film.
Partnerbijdrage
Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda