TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na vijf Bondfilms had Sean Connery er wel even genoeg van. Het Australische model George Lazenby nam het 007-stokje over.
MI6-baas M stuurt James Bond (Lazenby dus) naar de Zwitserse Alpen. Spectre-baas Blofeld (Telly Savalas) runt daar een onderzoekslaboratorium waar alleen maar bloedmooie vrouwen werken.
007 moet uitzoeken wat Blofeld met zijn lab, en die dames, van plan is. Tussen de bedrijven door heeft hij ook nog tijd om een potje te skiën en om (voor het eerst!) echt verliefd te worden, op Tracy (Diana Rigg).
Naast al het vrouwelijk schoon is er in On Her Majesty's Secret Service ook weer plek voor die andere klassieker Bond-elementen: mooie auto's, prachtige locaties en de gadgets van Q (Desmond Llewelyn).
Voor George Lazenby was On Her Majesty's Secret Service niet alleen zijn eerste Bondfilm: het was überhaupt zijn eerste acteerklus. En hij kwam niet op de normale manier aan de rol.
Strak in het pak en met een Sean Connery-kapsel wist Lazenby een gesprek met producenten Albert R. Broccoli en Harry Saltzman en regisseur Peter R. Hunt te regelen. In dat gesprek loog hij dat hij uitgebreide acteerervaring had.
Toen hij een screentest mocht doen, moest Lazenby aan Hunt toegeven dat hij helemaal geen acteur was. Die reageerde laconiek: "Je hebt twee van de meest meedogenloze mannen in de filmwereld voor de gek weten te houden. Je bent wél een acteur."
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties