TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stan Butler (Reg Varney) heeft regelmatig ruzie met zijn moeder en zus. Zij geven in zijn ogen veel te veel geld uit. Gelukkig verdient hij als buschauffeur genoeg, zeker met alle overuren die hij draait. Maar dan hoort Stan in On the Buses dat zijn busbedrijf kampt met een personeelstekort.
Stans inspecteur, Blake (Stephen Lewis) komt op het briljante idee om vrouwelijke chauffeurs in dienst te nemen. Het bedrijf is opgetogen, maar het buspersoneel ziet hier niks in en probeert van de vrouwen af te komen.
Stan rekent in On the Buses op zijn overuren, maar die zullen waarschijnlijk met de komst van extra personeel verdwijnen. Met allerlei snode plannen proberen Stan en zijn collega's de vrouwelijke werknemers te saboteren.
Door het succes van de serie On the Buses, die debuteerde in 1969 en in het totaal uit 74 afleveringen bestond, werd besloten een filmversie te maken. Dit is de eerste in de trilogie van films gebaseerd op de Britse sitcom. Een jaar later na dit eerste deel volgde in 1972 Mutiny on the Buses en in 1973 Holiday on the Buses.
On the Buses zie je op woensdag 22 januari 2024 vanaf 20:59 uur op tv-zender ONS.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'