TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
"Laatste draaidag (#29) van Het Geheugenspel. Och, ik ga iedereen van de cast en crew zo missen", liet ze vrijdag weten in een Instagram-story.
Naast Drijver is ook Maarten Heijmans te zien in de film, die van Nederlands-Vlaamse makelij is. Het Geheugenspel komt eerst in de bioscoop, waarna de film op Netflix verschijnt.
Het Geheugenspel gaat over de familie Deridder. In hun tuin wordt het lijk gevonden van Nathalie, die 25 jaar eerder op 16-jarige leeftijd verdween. De vondst maakt een einde aan de onzekerheid, maar brengt natuurlijk nieuwe vragen naar boven. Wie heeft Nathalie vermoord en waarom duikt ze nu ineens op? Een hele berg familiegeheimen komt door de vondst naar boven en niets zal ooit nog hetzelfde zijn.
Het is een verfilming van de debuutroman van Nicci Gerrard en Sean French, beter bekend als Nicci French. Medio 2023 wordt de film in de bioscoop verwacht.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO