TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
"Laatste draaidag (#29) van Het Geheugenspel. Och, ik ga iedereen van de cast en crew zo missen", liet ze vrijdag weten in een Instagram-story.
Naast Drijver is ook Maarten Heijmans te zien in de film, die van Nederlands-Vlaamse makelij is. Het Geheugenspel komt eerst in de bioscoop, waarna de film op Netflix verschijnt.
Het Geheugenspel gaat over de familie Deridder. In hun tuin wordt het lijk gevonden van Nathalie, die 25 jaar eerder op 16-jarige leeftijd verdween. De vondst maakt een einde aan de onzekerheid, maar brengt natuurlijk nieuwe vragen naar boven. Wie heeft Nathalie vermoord en waarom duikt ze nu ineens op? Een hele berg familiegeheimen komt door de vondst naar boven en niets zal ooit nog hetzelfde zijn.
Het is een verfilming van de debuutroman van Nicci Gerrard en Sean French, beter bekend als Nicci French. Medio 2023 wordt de film in de bioscoop verwacht.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen