TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het verhaal van deze film is simpel. Een groep huurmoordenaars en ander gespuis heeft het voorzien op rijkeluisdochter Xian (Celina Jade).
Omdat haar familie niet op de centen hoeft te letten, kunnen ze zich behoorlijke beschermers veroorloven. Ze huren een drie man sterk team in.
Dat zijn niet de minsten: Payu (Tony Jaa, bekend van de Ong-bak-films), Jaka (Iko Uwais, uit The Raid) en Long Fei (Tiger Hu Chen, die stuntman was in onder meer Charlie's Angels, The Matrix Reloaded en Revolutions en in John Wick 3).
Zelfs deze ervaren types gaan nog hun handen vol krijgen aan de types die achter Xian aanzitten.
Want ook bij de schurken lopen wat klinkende namen uit de wereld van de martial arts en de (betere) knokfilm rond. Wat dacht je bijvoorbeeld van Scott Adkins, Michael Jai White?
En dan heeft Triple Threat ook nog (bescheiden) Nederlandse inbreng. Ex-freefighter Ron Smoorenburg heeft een rolletje. Je kunt hem kennen van Jackie Chan-vehikel Who Am I? en een hele hoop Aziatische actiefilms.
Eerste beelden: afscheidsconcert Golden Earring maandag te zien op NPO1
11:27De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'