TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De charmante bankrover Jack Foley (George Clooney) belandt weer eens in de gevangenis.
Zijn maatje Buddy (Ving Rhames) helpt hem ontsnappen, maar agent Karen Sisco (Jennifer Lopez) ontdekt hen.
Buddy propt Foley en Sisco samen in de kofferbak van de ontsnappingsauto. Na een onderhoudend gesprek in een ongemakkelijke houding over films en andere wetenswaardigheden weet Karen weg te komen.
Ze blijft op Foley jagen, terwijl hij en Buddy de slag van hun leven proberen te slaan. Lukt het haar om Jack te arresteren in Out of Sight? Of voelt ze meer voor de mislukte bankrover dan ze aan zichzelf wil toegeven?
Regisseur Steven Soderbergh (Ocean’s Eleven, Traffic) gebruikte voor Out of Sight een boek van schrijver Elmore Leonard als uitgangspunt.
De scherpe dialogen, kleurrijke karakters en verrassende plots van Leonard leverden prachtig bronmateriaal voor films, zoals ook bijvoorbeeld Get Shorty en Jackie Brown (1997).
Er is een kleine overlap tussen die laatstgenoemde film en Out of Sight. Michael Keaton speelde namelijk Ray Nicolette in Jackie Brown. In Out of Sight keert hij terug in die rol voor een kleine cameo.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
