TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Finding Neverland is te zien hoe de Schotse schrijver J.M. Barrie het personage Peter Pan bedacht. Het jongetje dat altijd een jongetje blijft maakte zijn debuut in 1911 in het boek Peter and Wendy.
Ruim honderd jaar later blijft het eeuwig jonge joch, dat ook nog eens kan vliegen, een bron van inspiratie. De film Pan laat zien hoe Peter van een doodgewoon jongetje Peter Pan werd.
Het verhaal begint in de Tweede Wereldoorlog. De twaalfjarige Peter (Levi Miller) woont in een weeshuis. Op een nacht verschijnt daar een vliegend piratenschip. De luchtrovers aan boord van dat schip nemen Peter mee. Hun bestemming: Nooitgedachtland. Daar heerst de gemene piraat kapitein Zwartbaard (Hugh Jackman).
Hij is niet blij met Peters komst: volgens een profetie zal een jongetje een einde maken aan zijn heerschappij over Nooitgedachtland. Lukt het Peter Pan om uit handen van de gemene Zwartbaard te blijven? En wat is de rol van meneer Haak (Garrett Hedlund) daarin?
Garrett Hedlund vond het een eer om in Pan met Hugh Jackman te werken. Zelfs de training voor de actiescènes was bijzonder: “Hugh is fantastisch. Hij geeft altijd 110 procent.”
Hedlund had de nodige moeite om de zestien jaar oudere Jackman bij te benen: “Het is niet makkelijk hem bij te houden, maar het is fantastisch om iemand zo hard te zien werken. Het is inspirerend.”
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen