TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ieder jaar is het vaste prik: filmproducent Michael Lockwood (Alec Baldwin) gaat naar Cannes voor het prestigieuze filmfestival in die stad. Zijn vrouw Anne (Diane Lane) reist met hem mee.
Als het festival is afgelopen stappen ze in Cannes op het vliegtuig naar Parijs. Daar pakken ze dan een vlucht terug naar Amerika.
Tenminste, dat is de bedoeling. Het loopt in Paris Can Wait natuurlijk allemaal anders.
Dat begint met oorpijn. Daar heeft Anne zo veel last van dat ze er geen trek in heeft om in een vliegtuig te stappen.
Michael vliegt wel naar Parijs. Zij zal hem per auto achternareizen.
Ze hoeft niet dat hele eind in haar eentje te reizen. Michaels zakenpartner Jacques (Arnaud Viard) houdt haar gezelschap.
Het wordt een leuke rit. Niet alleen is Jacques heel aangenaam gezelschap (misschien wel aangenamer dan Michael...), hij weet onderweg ook de beste restaurants en de mooiste hotels te vinden.
Paris Can Wait is de eerste speelfilm van Eleanor Coppola. Ze baseerde haar eerste fictiefilm deels op haar eigen ervaringen.
Coppola bezocht in 2009 met haar man, The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola, het filmfestival van Cannes. Omdat ze door ziekte niet terug kon vliegen, bracht een Franse zakenrelatie van haar man haar per auto naar Parijs.
Net als in de films duurde die rit in het echt een stuk langer dan gepland. Van romantiek was dan weer geen sprake.
Kees blikt terug op B&B Vol Liefde: 'Dat was niet handig van mij om te zeggen'
19:59RTL deelt eerste beelden van comeback Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family
19:35Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
14:30Oh jeej: de scheidsrechter moet ingrijpen tijdens bondjesceremonie De Bondgenoten
13:54Wanneer is welke zanger de hoofdgast in Beste Zangers? Dit is de volgorde