TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hij mag dan knullig lijken, beveiligingsmedewerker Paul Blart (Kevin James) laat niet met zich sollen. Dat liet hij al zien in Paul Blart: Mall Cop, waarin hij zo ongeveer eigenhandig een bende criminelen uit een winkelcentrum – zijn winkelcentrum – veegde.
In Paul Blart: Mall Cop 2 zijn we inmiddels zes jaar verder. Zes jaar waarin Blart op zijn segway ervoor zorgde dat het winkelcentrum van West Orange, New Jersey zo veilig is als het maar kan zijn. Dat is hard werken. Tel daar de nodige persoonlijke problemen bij op en het is logisch dat onze held aan vakantie toe is.
Samen met zijn dochter Maya (Raini Rodriguez) – die binnenkort gaat studeren – maakt Paul een tripje naar Las Vegas. Zelfs op vakantie moet Paul nog een beetje werken: in Las Vegas is een conventie voor beveiligingsmedewerkers aan de gang.
Dat is allemaal vrij ontspannen, maar aan die ontspanning komt snel een eind: Paul ontdekt dat criminelen een grote kunstroof plannen. Als ze dan ook nog eens Maya ontvoeren, zit er maar één ding op: Paul Blart to the rescue!
Paul Blart: Mall Cop 2 speelt zich helemaal af in het Wynn Las Vegas, een luxehotel en casino aan de beroemde Strip in de gokstad. Het was de eerste keer dat een filmcrew toestemming kreeg om in het 187 meter hoge gebouw te filmen.
Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris
11:10Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders
09:08Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink