TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hij mag dan knullig lijken, beveiligingsmedewerker Paul Blart (Kevin James) laat niet met zich sollen. Dat liet hij al zien in Paul Blart: Mall Cop, waarin hij zo ongeveer eigenhandig een bende criminelen uit een winkelcentrum – zijn winkelcentrum – veegde.
In Paul Blart: Mall Cop 2 zijn we inmiddels zes jaar verder. Zes jaar waarin Blart op zijn segway ervoor zorgde dat het winkelcentrum van West Orange, New Jersey zo veilig is als het maar kan zijn. Dat is hard werken. Tel daar de nodige persoonlijke problemen bij op en het is logisch dat onze held aan vakantie toe is.
Samen met zijn dochter Maya (Raini Rodriguez) – die binnenkort gaat studeren – maakt Paul een tripje naar Las Vegas. Zelfs op vakantie moet Paul nog een beetje werken: in Las Vegas is een conventie voor beveiligingsmedewerkers aan de gang.
Dat is allemaal vrij ontspannen, maar aan die ontspanning komt snel een eind: Paul ontdekt dat criminelen een grote kunstroof plannen. Als ze dan ook nog eens Maya ontvoeren, zit er maar één ding op: Paul Blart to the rescue!
Paul Blart: Mall Cop 2 speelt zich helemaal af in het Wynn Las Vegas, een luxehotel en casino aan de beroemde Strip in de gokstad. Het was de eerste keer dat een filmcrew toestemming kreeg om in het 187 meter hoge gebouw te filmen.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'