TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Britse sciencefictionfans Graeme (Simon Pegg) en Clive (Nick Frost) hebben lang gespaard voor hun ultieme vakantie. Ze beginnen in San Diego, op stripbeurs Comic-Con. Daarna maken ze per camper een roadtrip dwars door Amerika.
Die roadtrip brengt de twee nerds langs plekken met een buitenaards tintje: dorpen waar aliens gezien zijn, plekken waar mensen ufo's hebben gespot, dat werk. Met als klap op de vuurpijl: een bezoekje aan de beruchte Area 51.
Graeme en Clive kunnen hun geluk niet op. Ze droomden al jaren van deze reis. Maar het kan nog mooier. Onderweg pikken ze een heel bijzondere lifter op: de alien Paul.
Dit kleine buitenaardse mannetje is goed gezelschap, maar hij levert ook veel problemen op. Zo krijgt het drietal een aantal behoorlijk vasthoudende overheidsagenten achter zich aan.
Sf-legende Sigourney Weaver (Alien, Avatar) speelt een kleine rol in Paul. Ze vertelde vlak na de release van de film aan talkshowhost Graham Norton dat ze dat met veel plezier deed.
“De film is een liefdesbrief aan scifi-fans. Toen ik de kans kreeg, heb ik hem met beide handen aangegrepen. Om in een humoristisch eerbetoon aan het genre te spelen is een droom die uitkomt.”
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger