TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De documentaire krijgt de titel Een Schat Aan Herinneringen, en ook de acteurs uit Bassie en Adriaan werken er zelf aan mee. Bas en Aad van Toor doken de afgelopen jaren de archieven in en selecteerden allerlei materiaal dat in de documentaire te zien is.
Verhulst en De Leeuw vertellen in de film over de gebroeders. Verder komt ook Hans Beijer - beter bekend als de boef B100 - aan het woord. Hij werkte jarenlang samen met Bas en Aad.
Volgens RTL Boulevard is het de bedoeling dat Een Schat Aan Herinneringen in de bioscoop komt te draaien, maar heel duidelijk is dat nog niet. Een zegsman van Mountain Road Entertainment liet al wel weten dat er meerdere geïntresseerden zijn.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park