TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De documentaire krijgt de titel Een Schat Aan Herinneringen, en ook de acteurs uit Bassie en Adriaan werken er zelf aan mee. Bas en Aad van Toor doken de afgelopen jaren de archieven in en selecteerden allerlei materiaal dat in de documentaire te zien is.
Verhulst en De Leeuw vertellen in de film over de gebroeders. Verder komt ook Hans Beijer - beter bekend als de boef B100 - aan het woord. Hij werkte jarenlang samen met Bas en Aad.
Volgens RTL Boulevard is het de bedoeling dat Een Schat Aan Herinneringen in de bioscoop komt te draaien, maar heel duidelijk is dat nog niet. Een zegsman van Mountain Road Entertainment liet al wel weten dat er meerdere geïntresseerden zijn.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame