TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De documentaire krijgt de titel Een Schat Aan Herinneringen, en ook de acteurs uit Bassie en Adriaan werken er zelf aan mee. Bas en Aad van Toor doken de afgelopen jaren de archieven in en selecteerden allerlei materiaal dat in de documentaire te zien is.
Verhulst en De Leeuw vertellen in de film over de gebroeders. Verder komt ook Hans Beijer - beter bekend als de boef B100 - aan het woord. Hij werkte jarenlang samen met Bas en Aad.
Volgens RTL Boulevard is het de bedoeling dat Een Schat Aan Herinneringen in de bioscoop komt te draaien, maar heel duidelijk is dat nog niet. Een zegsman van Mountain Road Entertainment liet al wel weten dat er meerdere geïntresseerden zijn.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken