TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De documentaire krijgt de titel Een Schat Aan Herinneringen, en ook de acteurs uit Bassie en Adriaan werken er zelf aan mee. Bas en Aad van Toor doken de afgelopen jaren de archieven in en selecteerden allerlei materiaal dat in de documentaire te zien is.
Verhulst en De Leeuw vertellen in de film over de gebroeders. Verder komt ook Hans Beijer - beter bekend als de boef B100 - aan het woord. Hij werkte jarenlang samen met Bas en Aad.
Volgens RTL Boulevard is het de bedoeling dat Een Schat Aan Herinneringen in de bioscoop komt te draaien, maar heel duidelijk is dat nog niet. Een zegsman van Mountain Road Entertainment liet al wel weten dat er meerdere geïntresseerden zijn.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside