TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De documentaire krijgt de titel Een Schat Aan Herinneringen, en ook de acteurs uit Bassie en Adriaan werken er zelf aan mee. Bas en Aad van Toor doken de afgelopen jaren de archieven in en selecteerden allerlei materiaal dat in de documentaire te zien is.
Verhulst en De Leeuw vertellen in de film over de gebroeders. Verder komt ook Hans Beijer - beter bekend als de boef B100 - aan het woord. Hij werkte jarenlang samen met Bas en Aad.
Volgens RTL Boulevard is het de bedoeling dat Een Schat Aan Herinneringen in de bioscoop komt te draaien, maar heel duidelijk is dat nog niet. Een zegsman van Mountain Road Entertainment liet al wel weten dat er meerdere geïntresseerden zijn.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer