TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jaar na de Zuid-Koreaanse zombie-apocalyps in Train to Busan keerde schrijver en regisseur Sang-ho Yeon terug met een vervolg op zijn culthorror.
Nog steeds spelen de bloeddorstige ondoden de baas op het Koreaanse schiereiland. Overlevenden vluchtten naar naastgelegen landen. Jung-seok is een van hen. Toch laat hij zich nu voor een missie terugsturen naar het in quarantaine geplaatste schiereiland.
Daar ontdekt hij niet alleen bloeddorstige zombies, maar ook een nog altijd standhoudend gezin én een niets en niemand ontziende bende.
Zo goed als Train to Busan is Peninsula niet, maar onderhoudend is deze zombiehorror zeker. De maatschappijkritiek is minder aanwezig, maar voor hondsdolle actie heeft Sang-ho Yeon flink wat tijd ingeruimd. Net als voor enkele melodramatische afscheidsscènes.
Deze film is op de markt gebracht als vervolgfilm, maar verwacht niet al te veel verwijzingen naar Train to Busan. Peninsula speelt zich af in dezelfde wereld, maar is echt een losstaand verhaal. Geen van de personages uit de Train to Busan is te zien in deze film. Ze worden ook niet genoemd.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'