TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jaar na de Zuid-Koreaanse zombie-apocalyps in Train to Busan keerde schrijver en regisseur Sang-ho Yeon terug met een vervolg op zijn culthorror.
Nog steeds spelen de bloeddorstige ondoden de baas op het Koreaanse schiereiland. Overlevenden vluchtten naar naastgelegen landen. Jung-seok is een van hen. Toch laat hij zich nu voor een missie terugsturen naar het in quarantaine geplaatste schiereiland.
Daar ontdekt hij niet alleen bloeddorstige zombies, maar ook een nog altijd standhoudend gezin én een niets en niemand ontziende bende.
Zo goed als Train to Busan is Peninsula niet, maar onderhoudend is deze zombiehorror zeker. De maatschappijkritiek is minder aanwezig, maar voor hondsdolle actie heeft Sang-ho Yeon flink wat tijd ingeruimd. Net als voor enkele melodramatische afscheidsscènes.
Deze film is op de markt gebracht als vervolgfilm, maar verwacht niet al te veel verwijzingen naar Train to Busan. Peninsula speelt zich af in dezelfde wereld, maar is echt een losstaand verhaal. Geen van de personages uit de Train to Busan is te zien in deze film. Ze worden ook niet genoemd.
Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'
10:45Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv