TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat niemand had zien aankomen, gebeurde in Police Academy uiteindelijk toch. Carey Mahoney (Steve Guttenberg) en de andere rekruten rondden hun politieopleiding succesvol af.
Met hun diploma's op zak zijn de kersverse agenten in Police Academy 2: Their First Assignment klaar voor hun eerste politieklus. Dat is meteen een pittige. In een van de slechtste wijken van de stad moeten ze gangsterbaas Zed (Bobcat Goldthwait) en zijn bende, de Scullions, zien te stoppen.
Collega's die hun vak wél verstaan kregen dat niet voor elkaar. Zou het de klunzige Carey en zijn al even onhandige collega's dan wel lukken?
Voor een groot deel van de cast waren de Police Academy-films een lucratief baantje. Zo vertelde Bubba Smith dat hij met Police Academy 2: Their First Assignment meer had verdiend dan in de tien jaar dat hij professioneel American footballspeler was.
Een van de redenen daarvoor was dat Smith een hoger gage had afgewezen. In plaats daarvan kreeg hij, bij wijze van bonus, een percentage van de winst die de film maakte.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'