TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 80 vocht explosievenexpert Samir Horn (Don Cheadle) voor het Amerikaanse leger aan Afghaanse zijde tegen de Russen.
Na de oorlog bleef hij in Afghanistan hangen. Wanneer er jaren later een bomaanslag wordt gepleegd, is Samir de hoofdverdachte. FBI-agent Roy Clayton (Guy Pearce) moet hem zien op te pakken.
Traitor biedt een interessante kijk op hoe conflicten ontstaan en toont aan dat er een enorm grijs gebied is tussen goed en kwaad. De film roept wellicht meer vragen op dan dat hij antwoorden geeft, maar dat is ook de kracht van deze ambitieuze politieke thriller.
Traitor is een serieuze thriller, dus het is opvallend dat het idee dat de basis vormde voor de film kwam van Steve Martin. Hij is natuurlijk voornamelijk bekend komisch acteur. Hij kreeg het idee voor de film terwijl hij aan de komedie Bringing Down the House werkte.
Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune
11:43Johan Derksen eerlijk over gebruik wietolie: 'Beetje te veel'