TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 80 vocht explosievenexpert Samir Horn (Don Cheadle) voor het Amerikaanse leger aan Afghaanse zijde tegen de Russen.
Na de oorlog bleef hij in Afghanistan hangen. Wanneer er jaren later een bomaanslag wordt gepleegd, is Samir de hoofdverdachte. FBI-agent Roy Clayton (Guy Pearce) moet hem zien op te pakken.
Traitor biedt een interessante kijk op hoe conflicten ontstaan en toont aan dat er een enorm grijs gebied is tussen goed en kwaad. De film roept wellicht meer vragen op dan dat hij antwoorden geeft, maar dat is ook de kracht van deze ambitieuze politieke thriller.
Traitor is een serieuze thriller, dus het is opvallend dat het idee dat de basis vormde voor de film kwam van Steve Martin. Hij is natuurlijk voornamelijk bekend komisch acteur. Hij kreeg het idee voor de film terwijl hij aan de komedie Bringing Down the House werkte.
Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten
10:27Eerste beelden van Make Up Your Mind in Songfestival-sferen