TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 80 vocht explosievenexpert Samir Horn (Don Cheadle) voor het Amerikaanse leger aan Afghaanse zijde tegen de Russen.
Na de oorlog bleef hij in Afghanistan hangen. Wanneer er jaren later een bomaanslag wordt gepleegd, is Samir de hoofdverdachte. FBI-agent Roy Clayton (Guy Pearce) moet hem zien op te pakken.
Traitor biedt een interessante kijk op hoe conflicten ontstaan en toont aan dat er een enorm grijs gebied is tussen goed en kwaad. De film roept wellicht meer vragen op dan dat hij antwoorden geeft, maar dat is ook de kracht van deze ambitieuze politieke thriller.
Traitor is een serieuze thriller, dus het is opvallend dat het idee dat de basis vormde voor de film kwam van Steve Martin. Hij is natuurlijk voornamelijk bekend komisch acteur. Hij kreeg het idee voor de film terwijl hij aan de komedie Bringing Down the House werkte.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje