TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 80 vocht explosievenexpert Samir Horn (Don Cheadle) voor het Amerikaanse leger aan Afghaanse zijde tegen de Russen.
Na de oorlog bleef hij in Afghanistan hangen. Wanneer er jaren later een bomaanslag wordt gepleegd, is Samir de hoofdverdachte. FBI-agent Roy Clayton (Guy Pearce) moet hem zien op te pakken.
Traitor biedt een interessante kijk op hoe conflicten ontstaan en toont aan dat er een enorm grijs gebied is tussen goed en kwaad. De film roept wellicht meer vragen op dan dat hij antwoorden geeft, maar dat is ook de kracht van deze ambitieuze politieke thriller.
Traitor is een serieuze thriller, dus het is opvallend dat het idee dat de basis vormde voor de film kwam van Steve Martin. Hij is natuurlijk voornamelijk bekend komisch acteur. Hij kreeg het idee voor de film terwijl hij aan de komedie Bringing Down the House werkte.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen