TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 80 vocht explosievenexpert Samir Horn (Don Cheadle) voor het Amerikaanse leger aan Afghaanse zijde tegen de Russen.
Na de oorlog bleef hij in Afghanistan hangen. Wanneer er jaren later een bomaanslag wordt gepleegd, is Samir de hoofdverdachte. FBI-agent Roy Clayton (Guy Pearce) moet hem zien op te pakken.
Traitor biedt een interessante kijk op hoe conflicten ontstaan en toont aan dat er een enorm grijs gebied is tussen goed en kwaad. De film roept wellicht meer vragen op dan dat hij antwoorden geeft, maar dat is ook de kracht van deze ambitieuze politieke thriller.
Traitor is een serieuze thriller, dus het is opvallend dat het idee dat de basis vormde voor de film kwam van Steve Martin. Hij is natuurlijk voornamelijk bekend komisch acteur. Hij kreeg het idee voor de film terwijl hij aan de komedie Bringing Down the House werkte.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026