TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het ging er ruig aan toe in het Romeinse rijk, dat blijkt maar weer eens in de film Pompeii. Het verhaal draait om Milo (Kit Harington, Jon Snow uit Game of thrones).
Milo is nog maar een klein kind als het Romeinse leger hem gevangenneemt en overbrengt naar een gladiatorenschool. Eenmaal volwassen komt Milo in Pompeï terecht, waar hij in gladiatorengevechten moet vechten voor zijn leven.
Op zich al gevaarlijk genoeg, maar onder zijn voeten rommelt de vulkaan Vesuvius onheilspellend.
Om een beetje geloofwaardig als gladiator voor de dag te komen, moest Harrington stevig aan de fitness in. Daarbij deed hij geen half werk, vertelt hij aan Vulture:
“Ik moest een heel ander lichaam krijgen, en dat was iets wat ik nooit eerder had gedaan. Ik raakte erdoor geobsedeerd. Ik ging zes keer per week naar de sportschool en ik was echt uitgeput.”
De acteur trainde zelfs zo hard dat zijn trainer hem regelmatig tegen moest houden.
Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding
07:00GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5