TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mary (Taraji P. Henson) is een doorgewinterde huurmoordenaar. Ze voert klussen uit voor een maffiafamilie in Boston.
Op een dag moet ze een louche bookmaker uit de weg ruimen. Pas als ze die klus geklaard heeft, ziet ze dat haar slachtoffer een zoon heeft.
Ze besluit deze Danny (Jahi Di'Allo Winston) van een afstandje te blijven volgen. Een jaar later heeft hij in Proud Mary zijn eerste stappen in de criminaliteit gezet.
Dat gaat hem alleen niet al te goed af. Dat ziet Mary ook.
Daarom besluit ze de jongeman onder haar hoede te nemen. Daar heeft ze nog een hele kluif aan: er zijn mensen zat die Danny liever dood dan levend zien.
Hoofdrolspeelster Taraji P. Henson kon voor Proud Mary terugvallen op ervaringen uit het verleden. Dit is namelijk niet de eerste film waarin ze een huurmoordenaar speelt.
In 2006 deed ze dat ook al eens in Smokin' Aces.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis