TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De films komen uiterlijk 8 maanden nadat ze in de bioscoop hebben gedraaid, op televisie en op de on demand-platforms van de publieke omroep. Het gaat om grote publieksfilms en kleinere projecten. De films zijn dan gedurende 3 jaar exclusief beschikbaar via de kanalen en platforms van de NPO, zoals NPO 1, NPO 2, NPO 3 en NPO Start/NPO Plus.
Dat de Publieke Omroep meebetaald aan films, is niet nieuw. Dat gebeurde in het verleden bijvoorbeeld ook bij Michiel de Ruyter, Bankier van Verzet, Tonio en Minoes.
Alle betrokkenen zijn zeer verheugd te zijn over dit resultaat. Joost Baak (Manager Partnerships en zakelijk beleid NPO zegt het volgende: "Dit is geweldig nieuws voor alle kijkers van de publieke omroep, die dankzij dit akkoord kunnen genieten van de beste Nederlandse bioscoopfilms. Het is mooi dat films die voor een groot deel met publiek geld tot stand komen, voor een lange periode gratis beschikbaar zullen zijn via de publieke omroep."
Welke film als eerste aan de beurt is, is nog niet bekend.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje