TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De films komen uiterlijk 8 maanden nadat ze in de bioscoop hebben gedraaid, op televisie en op de on demand-platforms van de publieke omroep. Het gaat om grote publieksfilms en kleinere projecten. De films zijn dan gedurende 3 jaar exclusief beschikbaar via de kanalen en platforms van de NPO, zoals NPO 1, NPO 2, NPO 3 en NPO Start/NPO Plus.
Dat de Publieke Omroep meebetaald aan films, is niet nieuw. Dat gebeurde in het verleden bijvoorbeeld ook bij Michiel de Ruyter, Bankier van Verzet, Tonio en Minoes.
Alle betrokkenen zijn zeer verheugd te zijn over dit resultaat. Joost Baak (Manager Partnerships en zakelijk beleid NPO zegt het volgende: "Dit is geweldig nieuws voor alle kijkers van de publieke omroep, die dankzij dit akkoord kunnen genieten van de beste Nederlandse bioscoopfilms. Het is mooi dat films die voor een groot deel met publiek geld tot stand komen, voor een lange periode gratis beschikbaar zullen zijn via de publieke omroep."
Welke film als eerste aan de beurt is, is nog niet bekend.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'