TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De films komen uiterlijk 8 maanden nadat ze in de bioscoop hebben gedraaid, op televisie en op de on demand-platforms van de publieke omroep. Het gaat om grote publieksfilms en kleinere projecten. De films zijn dan gedurende 3 jaar exclusief beschikbaar via de kanalen en platforms van de NPO, zoals NPO 1, NPO 2, NPO 3 en NPO Start/NPO Plus.
Dat de Publieke Omroep meebetaald aan films, is niet nieuw. Dat gebeurde in het verleden bijvoorbeeld ook bij Michiel de Ruyter, Bankier van Verzet, Tonio en Minoes.
Alle betrokkenen zijn zeer verheugd te zijn over dit resultaat. Joost Baak (Manager Partnerships en zakelijk beleid NPO zegt het volgende: "Dit is geweldig nieuws voor alle kijkers van de publieke omroep, die dankzij dit akkoord kunnen genieten van de beste Nederlandse bioscoopfilms. Het is mooi dat films die voor een groot deel met publiek geld tot stand komen, voor een lange periode gratis beschikbaar zullen zijn via de publieke omroep."
Welke film als eerste aan de beurt is, is nog niet bekend.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in de Top 2000 Quiz
12:21Oud-presentatrice Viola Holt (76) overleden
11:03Jaap Reesema raakt gevoelige snaar bij Diggy Dex in Onvergetelijke Liedjes
10:28Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen