TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Ryan Reynolds) komt al vrij snel nadat hij sterft tot de ontdekking dat er leven is na de dood. En ook aan gene zijde is een politiemacht: de R.I.P.D.
Als wijlen agent is Nick geknipt voor de R.I.P.D. Chef Proctor (Mary-Louise Parker) stelt hem dan ook meteen voor aan zijn nieuwe partner. Dat is de ervaren rot Roy Pulsipher (Jeff Bridges). Roy is al jaren dood: hij was sheriff in de tijd van het Wilde Westen toen hij het loodje legde.
Roy en Nick krijgen van Proctor een pittige opdracht. Ze moeten deados – dolende zielen die vastzitten tussen leven en dood – opsporen en definitief naar het hiernamaals helpen. In de tussentijd gaan ze ook op zoek naar Nicks moordenaar. Of is er misschien een verband tussen die twee?
R.I.P.D. is gebaseerd op de gelijknamige comics van Peter M. Lenkov. De film werd geen succes. Jeff Bridges weet wel waarom. Hij vertelde dat hij het ontzettend naar zijn zin had op de set.
Volgens hem ging het ná de opnames pas mis. Bridges vindt dat de producenten de boel in de montageruimte verpest hebben. Voor het resultaat heeft Bridges geen goed woord over. Volgens hem is de film ‘teleurstellend’.
R.I.P.D. is op woensdag 4 december 2024 om 20:30 uur te zien op Viaplay TV.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'