TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Helen (Kate Hudson) heeft een goede baan in de New Yorkse modewereld. Ze werkt hard en maakt de laatste tijd flink carrière.
Glitter en glamour zijn voor haar aan de orde van de dag. Aan de liefde komt Helen niet toe: ze heeft simpelweg geen tijd voor een vaste relatie.
Daarmee is ze heel anders dan haar twee zussen. Die zijn allebei getrouwd, hebben kinderen en leiden hele rustige gezinsleventjes.
In Raising Helen komt haar leven van de ene op de andere dag op z'n kop te staan. Zus Lindsay (Felicity Hufmann) en haar man komen om bij een ongeluk.
Dat is nog niet alles: in hun testament staat dat Helen de voogdij over hun drie kinderen krijgt. Daar is zij eigenlijk helemaal niet zo blij mee, en haar andere zus Jenny (Joan Cusack) ook niet, maar er zit niets anders op.
Kan Helen haar drukke leven combineren met de zorg voor Audrey (Hayden Panetierre), Henry (Spencer Breslin) en Sarah (Abigail Breslin)? Of zal ze toch echt concessies moeten doen?
Helen is in Raising Helen nog lang niet aan kinderen toen. Dat geldt niet voor hoofdrolspeelster Kate Hudson.
De opnames vonden plaats tussen januari en mei 2003. Een deel van die tijd was Hudson zwanger.
Haar zoontje Ryder werd in januari 2004 geboren.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken