TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze derde Rambo-film heeft kolonel Trautman (Richard Crenna) een nieuwe missie. In Afghanistan.
Hij vraagt zijn oude legermaat John Rambo (Sylvester Stallone) met hem mee te gaan, maar die weigert. Zijn dagen als vechtmachine zijn geteld. Rambo is tegenwoordig boeddhist. Die vredelievendheid is in Rambo III van korte duur. Als Rambo hoort dat de Russen Trautman hebben gevangengenomen, verlaat hij het klooster waar hij zijn intrek had genomen.
Hij gaat naar Afghanistan om zijn oude vriend te bevrijden. In zijn eentje tegen een heel leger zwaarbewapende en getrainde Russen? Daar draait Rambo zijn hand niet voor om.
Sylvester Stallone speelt niet alleen de hoofdrol in Rambo III, hij schreef ook mee aan het script. Of dat een goed idee was is de vraag: het verhaal is hier en daar nogal onsamenhangend.
De acteur-scenarioschrijver had hoge salariseisen. Als deel van zijn gage wilde hij een Gulfstream-vliegtuig. Kosten: een dikke 10 miljoen dollar. De producers gingen overstag, Stallone kreeg zijn jet.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)