TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze derde Rambo-film heeft kolonel Trautman (Richard Crenna) een nieuwe missie. In Afghanistan.
Hij vraagt zijn oude legermaat John Rambo (Sylvester Stallone) met hem mee te gaan, maar die weigert. Zijn dagen als vechtmachine zijn geteld. Rambo is tegenwoordig boeddhist. Die vredelievendheid is in Rambo III van korte duur. Als Rambo hoort dat de Russen Trautman hebben gevangengenomen, verlaat hij het klooster waar hij zijn intrek had genomen.
Hij gaat naar Afghanistan om zijn oude vriend te bevrijden. In zijn eentje tegen een heel leger zwaarbewapende en getrainde Russen? Daar draait Rambo zijn hand niet voor om.
Sylvester Stallone speelt niet alleen de hoofdrol in Rambo III, hij schreef ook mee aan het script. Of dat een goed idee was is de vraag: het verhaal is hier en daar nogal onsamenhangend.
De acteur-scenarioschrijver had hoge salariseisen. Als deel van zijn gage wilde hij een Gulfstream-vliegtuig. Kosten: een dikke 10 miljoen dollar. De producers gingen overstag, Stallone kreeg zijn jet.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten