TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze derde Rambo-film heeft kolonel Trautman (Richard Crenna) een nieuwe missie. In Afghanistan.
Hij vraagt zijn oude legermaat John Rambo (Sylvester Stallone) met hem mee te gaan, maar die weigert. Zijn dagen als vechtmachine zijn geteld. Rambo is tegenwoordig boeddhist. Die vredelievendheid is in Rambo III van korte duur. Als Rambo hoort dat de Russen Trautman hebben gevangengenomen, verlaat hij het klooster waar hij zijn intrek had genomen.
Hij gaat naar Afghanistan om zijn oude vriend te bevrijden. In zijn eentje tegen een heel leger zwaarbewapende en getrainde Russen? Daar draait Rambo zijn hand niet voor om.
Sylvester Stallone speelt niet alleen de hoofdrol in Rambo III, hij schreef ook mee aan het script. Of dat een goed idee was is de vraag: het verhaal is hier en daar nogal onsamenhangend.
De acteur-scenarioschrijver had hoge salariseisen. Als deel van zijn gage wilde hij een Gulfstream-vliegtuig. Kosten: een dikke 10 miljoen dollar. De producers gingen overstag, Stallone kreeg zijn jet.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'