TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze derde Rambo-film heeft kolonel Trautman (Richard Crenna) een nieuwe missie. In Afghanistan.
Hij vraagt zijn oude legermaat John Rambo (Sylvester Stallone) met hem mee te gaan, maar die weigert. Zijn dagen als vechtmachine zijn geteld. Rambo is tegenwoordig boeddhist. Die vredelievendheid is in Rambo III van korte duur. Als Rambo hoort dat de Russen Trautman hebben gevangengenomen, verlaat hij het klooster waar hij zijn intrek had genomen.
Hij gaat naar Afghanistan om zijn oude vriend te bevrijden. In zijn eentje tegen een heel leger zwaarbewapende en getrainde Russen? Daar draait Rambo zijn hand niet voor om.
Sylvester Stallone speelt niet alleen de hoofdrol in Rambo III, hij schreef ook mee aan het script. Of dat een goed idee was is de vraag: het verhaal is hier en daar nogal onsamenhangend.
De acteur-scenarioschrijver had hoge salariseisen. Als deel van zijn gage wilde hij een Gulfstream-vliegtuig. Kosten: een dikke 10 miljoen dollar. De producers gingen overstag, Stallone kreeg zijn jet.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'