TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op een avond rijdt officier van justitie Mitch Brockden (Dominic Cooper) naar huis. Het is een lange dag geweest en Brockden heeft ook nog gedronken voor hij achter het stuur kroop.
En dan slaat het noodlot toe. Als Mitch er zijn aandacht even niet bijheeft, rijdt hij iemand aan.
In de paniek gaat Mitch ervandoor. Een officier van justitie met een slok op die iemand aanrijdt, die publiciteit kan hij niet gebruiken.
De volgende ochtend krijgt Mitch een nieuwe zaak op zijn bureau. Clinton Davis is aangehouden met het lijk van een verkeersslachtoffer in zijn auto.
Uit schuldgevoel besluit Brockden in Reasonable Doubt om Clinton zelf te verdedigen. Hij kan het niet verkroppen dat Clinton achter de tralies zou belanden voor het ongeluk dat hij zelf veroorzaakt heeft.
Het lukt Brockden om Davis (Samuel L. Jackson) vrij te pleiten. Niet veel later blijkt dat de beste man misschien toch niet helemaal zuiver op de graat is.
Sterker nog: hij zou zomaar eens een seriemoordenaar kunnen zijn. En nou lijkt hij het gemunt te hebben op Mitch en zijn gezin.
Hoe dat afloopt? Dat zie je in Reasonable Doubt.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum