TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op een avond rijdt officier van justitie Mitch Brockden (Dominic Cooper) naar huis. Het is een lange dag geweest en Brockden heeft ook nog gedronken voor hij achter het stuur kroop.
En dan slaat het noodlot toe. Als Mitch er zijn aandacht even niet bijheeft, rijdt hij iemand aan.
In de paniek gaat Mitch ervandoor. Een officier van justitie met een slok op die iemand aanrijdt, die publiciteit kan hij niet gebruiken.
De volgende ochtend krijgt Mitch een nieuwe zaak op zijn bureau. Clinton Davis is aangehouden met het lijk van een verkeersslachtoffer in zijn auto.
Uit schuldgevoel besluit Brockden in Reasonable Doubt om Clinton zelf te verdedigen. Hij kan het niet verkroppen dat Clinton achter de tralies zou belanden voor het ongeluk dat hij zelf veroorzaakt heeft.
Het lukt Brockden om Davis (Samuel L. Jackson) vrij te pleiten. Niet veel later blijkt dat de beste man misschien toch niet helemaal zuiver op de graat is.
Sterker nog: hij zou zomaar eens een seriemoordenaar kunnen zijn. En nou lijkt hij het gemunt te hebben op Mitch en zijn gezin.
Hoe dat afloopt? Dat zie je in Reasonable Doubt.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten